Eric Maxim Choupo-Moting bëri përshtypje më së shumti në sprintin e djeshem kundër trajnimit të rezistencës. Sulmuesi nuk mund të mbahej dhe u tërhoq shpejt nga të gjithë. Nga ana tjetër, Marc Roca ishte më i ngadalshmi në grup dhe ende duhet të punojë me ritmin e tij.

[Bild]

@bayernmunchen__shqip @bayernmunchen__shqip @bayernmunchen__shqip😍😍😍

.
.

#fcb #fcbayern #fcbayernskills #fcbayernmunich #fcbayernmünchen #fcbayernfanfriday #bayern #bundesliga #bayernmunich #bayernmünchen #miasanmia #packmas #allianzarena #futebol #fussball #football #allianzarena #allianzarenastadium #allianzarenamünchen #munich🇩🇪 #ucl #bayernmunchen__shqip #manuelneuer #neuer #neuerthewall

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *